Artcor

Transparentne cene pregleda i procedura

Cenovnik usluga

Artcor je prvi centar u Srbiji koji primenjuje Kardia tehnologiju za daljinsko praćenje srčanog ritma iz udobnosti doma, uz podršku tima kardiologa. Tokom korišćenja uređaja tim prati pristigle EKG zapise, a u cenu je uključena i završna analiza po isteku perioda praćenja.

  • Kontinuirano praćenje uređajem Kardia, 7 dana14.000 RSD
  • Kontinuirano praćenje uređajem Kardia, 14 dana24.000 RSD
  • Kontinuirano praćenje uređajem Kardia, 30 dana46.000 RSD

  • Inicijalni pregled 1Pregled lekara opšte prakse, analiza telesnog sastava i krvnih analiza, saveti. Lek po indikaciji uključen je u cenu.16.000 RSD
  • Inicijalni pregled 2Pregled specijaliste po potrebi (kardiolog, endokrinolog), analiza telesnog sastava i krvnih analiza, saveti. Lek po indikaciji uključen je u cenu.22.000 RSD
  • Inicijalni pregled 3Pregled specijaliste i nutricioniste sa individualnim planom ishrane. Lek po indikaciji uključen je u cenu. Opciono: plan treninga i laboratorijske analize.32.000 RSD
  • Mesečni paket 1Dve kontrole mesečno kod lekara opšte prakse, komunikacija sa timom i nedeljno praćenje ishrane. Popust 20% na specijalistički pregled i 10% na estetske usluge.20.000 RSD mesečno
  • Mesečni paket 2Četiri kontrole mesečno, lek po potrebi nije uključen. Plan treninga, edukacija i nedeljno praćenje ishrane. Popust 20% na specijalistički pregled i 15% na estetske usluge.37.000 RSD mesečno
  • Mesečni paket 3Četiri kontrole mesečno i jedan pregled specijaliste. Lek nije uključen. Plan treninga i dnevno praćenje ishrane. Popust 20% na estetske usluge.56.000 RSD mesečno

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Program rehabilitacije i zbrinjavanje povredana upit

  • Kućna poseta sa EKG-om20.000 RSD
  • Kućna poseta sa EKG-om i ultrazvukom srca32.000 RSD
  • Infuziona terapija antibioticima i hidratacija4.000 RSD
  • Izlazak medicinskog tehničara na teren2.000 RSD
  • Izlazak medicinskog tehničara, noć4.000 RSD
  • Izlazak medicinskog tehničara, praznik6.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Pregled docenta10.000 RSD
  • Pregled profesora10.000 RSD
  • Pregled sa ultrazvukom13.000 RSD
  • Pregled sa ultrazvukom docenta i profesora15.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, specijalista6.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, docent i profesor8.000 RSD
  • Holter EKG sa čitanjem 24h (kontrolni pregled)10.000 RSD
  • Holter EKG 48h14.000 RSD
  • Holter krvnog pritiska 24h8.000 RSD
  • Test opterećenja10.000 RSD
  • Ultrazvučni pregled8.000 RSD
  • Stres eho test, dobutamin12.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Pregled profesora12.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, specijalista6.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, docent i profesor8.000 RSD
  • Pregled i ultrazvuk štitaste žlezde12.000 RSD
  • Pregled i ultrazvuk štitaste žlezde docenta i profesora14.000 RSD
  • OGTT6.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, specijalista6.000 RSD
  • Test plućne funkcije, spirometrija i pregled12.000 RSD
  • Davanje dezobstruktivne (venske) terapije4.000–10.000 RSD
  • Inhalacija3.000 RSD
  • Bronhodilatatorni test6.000 RSD

  • Pregled docenta10.000 RSD
  • Pregled profesora12.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, docent i profesor8.000 RSD
  • Pregled sa anoskopom10.000 RSD
  • Pregled sa ultrazvukom docenta i profesora15.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Pregled docenta12.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, docent8.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, specijalista6.000 RSD
  • Pregled sa ultrazvukom12.000 RSD
  • Pregled sa ultrazvukom docenta15.000 RSD

  • Pregled profesora12.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, docent i profesor8.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, specijalista6.000 RSD
  • Pregled i ultrazvuk koštano-zglobnog sistema12.000 RSD
  • Aplikacija lekova u zglob6.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Ultrazvučni pregled krvnih sudova vrata8.000–12.000 RSD
  • Davanje blokade14.000 RSD

  • Pregled sa ultrazvukom docenta i profesora14.000 RSD
  • Ultrazvuk sa kolor doplerom8.000 RSD
  • Ultrazvuk srca, ehokardiografija8.000 RSD
  • Ultrazvuk stomaka i male karlice8.000 RSD
  • Ultrazvuk urogenitalnog trakta8.000 RSD
  • Dopler ultrazvuk krvnih sudova vrata i ekstremiteta8.000 RSD
  • Transkranijalni dopler ultrazvuk8.000 RSD
  • Ultrazvuk štitaste žlezde12.000 RSD
  • Ultrazvuk koštano-zglobnog sistema12.000 RSD

  • Pregled specijaliste10.000 RSD
  • Određivanje vidne oštrine i propisivanje dioptrije2.000 RSD
  • Merenje očnog pritiska2.000 RSD
  • Testovi za suvo oko3.000 RSD
  • Pregled prednjeg i zadnjeg segmenta oka8.000 RSD
  • Vađenje stranog tela sa rožnjače i konjunktivena upit

  • Pregled specijaliste8.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana, specijalista6.000 RSD
  • Dermoskopija6.000 RSD
  • Skidanje promena na koži sa patohistološkom analizom25.000 RSD

  • Pregled / konsultacijaBesplatno ako se radi procedura.3.000 RSD
  • Hijaluronski filer, usne, 0,1 ml30 €
  • Hijaluronski filer, usne, 0,5 ml190 €
  • Hijaluronski filer, usne, 0,6 ml200 €
  • Hijaluronski filer, usne, 0,7 ml210 €
  • Hijaluronski filer, usne, 0,8 ml220 €
  • Hijaluronski filer, usne, 0,9 ml230 €
  • Hijaluronski filer, usne, 1 ml240 €
  • Hijaluronski filer, usne, 1,5 ml350 €
  • Hijaluronski filer, usne, 2 ml450 €
  • Hijaluronski filer, lice, 1 ml270 €
  • Hijaluronski filer, lice, 2 ml500 €
  • Hijaluronski filer, lice, 3 ml730 €
  • Hijaluronski filer, lice, 4 ml970 €
  • Hijaluronski filer, lice, 5 ml1.200 €
  • Botox, 3 regije230 €
  • Botox, čelo100 €
  • Botox, glabela100 €
  • Botox, periokularna regija100 €
  • Botox, maseter160 €
  • Botox, donja trećina licana upit
  • Botox, vratna upit
  • Hiperhidroza pazuha300 €
  • Hiperhidroza šaka300 €
  • Hiperhidroza stopala350 €
  • Paket hiperhidroza800 €
  • Skin booster, 1 tretman180 €
  • Skin booster, 2 tretmana300 €
  • Hemijski piling, 1 tretmanPaket 3+1 tretman gratis.100 €
  • Long lasting biorevitalizacija (LoLa RRS HA), 1 tretman250 €
  • Long lasting biorevitalizacija (LoLa RRS HA), 2 tretmana420 €

  • Uklanjanje ateromaod 24.000 RSD
  • Uklanjanje lipomaod 24.000 RSD
  • Šivenje rane8.000 RSD
  • Previjanje rane3.000 RSD
  • Incizija apscesaod 8.000 RSD
  • Uklanjanje stranog telaod 12.000 RSD
  • Operacija sindroma karpalnog kanala100.000 RSD
  • Operacija sindroma Gijonovog kanala100.000 RSD

  • Pregled specijaliste8.000 RSD

  • Pregled specijaliste10.000 RSD

  • Pregled lekara opšte prakse6.000 RSD
  • Kontrolni pregled unutar 21 dana3.000 RSD

  • Ispiranje ušiju2.000 RSD
  • Plasiranje katetera5.000 RSD
  • Zamena katetera5.000 RSD
  • Vađenje katetera2.500 RSD
  • Sutura rane4.000 RSD
  • Previjanje i obrada rane, hirurško5.000 RSD
  • Previjanje manje rane1.500 RSD
  • Previjanje veće rane2.000 RSD
  • Tamponada2.000 RSD
  • Nega, lečenje i previjanje dekubitusa7.000 RSD
  • Nega i zamena kese i diska stomeod 3.000 RSD
  • Aplikacija leka intramuskularnood 1.500 RSD
  • Aplikacija leka intravenoznood 2.000 RSD
  • Aplikacija leka subkutano1.000 RSD
  • Vađenje krviod 2.000 RSD

Uzorkovanje je moguće dva puta dnevno, do 19 časova.

Relax

Anti stres masaža koja dovodi do opuštanja celog tela kao i površinskog sloja mišića.

  • 30 min4.500 RSD
  • 45 min5.000 RSD
  • 60 minCelo telo5.500 RSD
  • 90 minCelo telo6.000 RSD
Terapeutska

Za smanjenje bolova u vratu, ramenima i leđima. Koriguje držanje i značajno popravlja cirkulaciju.

  • 30 min4.800 RSD
  • 45 min5.300 RSD
  • 60 minCelo telo5.800 RSD
  • 90 minCelo telo5.300 RSD
Deep tissue / sportska

Dubokotkivna masaža podrazumeva jak pritisak kako bi se tretirali dublji slojevi mišića (kvržice, ukočenost, napetost).

  • 30 min5.000 RSD
  • 45 min5.500 RSD
  • 60 minCelo telo6.000 RSD
  • 90 minCelo telo6.500 RSD
Anticelulit

Anticelulit masaža je ručna masaža kojom se kroz više različitih tehnika masiranja učvršćuje i podiže vezivno tkivo, a izvodi se na svim delovima tela zahvaćenim celulitom.

  • 30 min3.500 RSD
  • Paket od 10 tretmana32.000 RSD
Kontakt

Kontaktirajte nas

Tu smo da odgovorimo na sva vaša pitanja

Molimo vas da unesete neophodne podatke ili nas pozovite na 069 420 7330.

Artcor klinika

Pozovite nas

069 420 7330

Pošaljite nam poruku

office@artcor.rs

Adrese

Dragana Nikitovića 37A, Banovo Brdo
Pivljanina Baja 83, Dedinje